single

Kultura - wszystko o niej w jednym miejscu

Najciekawsze informacje ze świata kultury i rozrywki w jednym miejscu

Interesuje Cię co dzieje się w świecie bohemy? Kochasz wielkie imprezy i koncerty na tysiące osób? A może twój ulubiony sposób spędzania czasu to wycieczki na wystawy i galerie sztuki?
Wszystko co Ciebie interesuje znajdziesz teraz w jednymi miejscu!
Dział kultury i rozrywki to osobna rubryka prowadzona przez największych zapaleńców tego co piękne nie tylko dla ciała, ale również i dla duszy. Wywiady z artystami, zapowiedzi ich najnowszych dzieł, recenzje, informacje o koncertach i plotki o najpopularniejszych gwiazdach znajdziesz właśnie w tej części.
Wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a? Na pewno słyszałeś o tym wydarzeniu. 28 sierpnia ten duet zagra na scenie stadionu PGE Narodowy w Warszawie. Plan koncertu oczywiście owiany jest tajemnicą, ale fani i tak snują domysły o tym, co przygotują artyści. Pojawią się utwory z nowej, wspólnej płyty? Remiks starszych utworów obu chłopaków w podwójnym wykonaniu? Do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, ale z całą pewnością organizatorzy będą uchylać co jakiś czas rąbka tajemnicy by podsycić ogień zainteresowania koncertem Podsiadło x Hemingway. Bądź na bieżąco z przeciekami i oficjalnymi informacjami artystów dzięki redakcji kultury i rozrywki na Pinbook.pl. Znajdziesz tam zebrane w jednym miejscu najnowsze informacje o koncercie najpopularniejszych młodych artystów w Polsce, jak i gorące przecieki spoza granic kraju.
Kto się nie bawi ten nie żyje? A jeśli nie wie gdzie się bawić? Dowie się w naszym dziale rozrywki!
W jednym miejscu zebrane są wszystkie informacje o tym gdzie znajdziesz to czego szukasz! Imprezy taneczne, festiwale muzyczne, wystawy i najrozmaitsze wydarzenia z całego świata – dowiedz się każdego dnia o czymś nowym i zadecyduj jak się będziesz bawić tym razem. Miejsca i daty koncertów, line-up i program artystyczny eventów opisany znajdziesz w powstających codziennie nowych artykułach z działu kultura i rozrywka. Bądź na bieżąco z tym co w sztuce piszczy i dołącz do czytelników działu artystów na Pinbook.pl!